Zabezpečujeme pre Vás tonery a náplne, ktoré máme overené, testované a skladom pripravené pre Vás. RECOVER.SK je už 11 rokov na trhu a preto má dostatočné skúsenosti s predajom alternatívneho, renovovaného a originálneho spotrebného materiálu.

Presvedčili sme sa na vlastnej koži v mnohých prípadoch, že najnižšia cena neznamená častokrát kvalitu a spokojnosť zákazníka. My sa snažíme samozrejme v prvom rade o kvalitu a spokojnosť, niekedy však na úkor ceny, ktorá môže byť u konkurencie niekedy o niečo nižšia.

Tovar zakúpený u nás expedujeme k Vám od 12 do 48 hodín, čo závisí od počtu objednávok a ich spracovania. Pre Nitru a okolie sa tovar expeduje zväčša do hodiny čo znamená, že tovar skladom je doručený do 2 hodín priamo k zákazníkovi. Doprava je nad 20 EUR zdarma v Celej SR. V Nitre a okolí je doprava úplne zadarmo.

Tovar môžete zaplatiť všetkými dostupnými možnosťami a to platbou na účet, dobierkou, v hotovosti na mieste a platbou s kartou cez internet. V špeciálnych prípadoch po dohode je možné platiť na faktúru s vopred dohodnutou splatnosťou a podmienkami.